TÝŽDENNÝ PLÁNOVACÍ DIÁR 2022

Pre váš osobný a pracovný život.
V harmónii.

Diár bol starostlivo navrhnutý pre efektívne organizovanie vášho času a poskytuje DOSTATOK priestorU pre plánovanie. Je priam stvorený na to, aby vám pomohol priblížiť sa k životnej harmónii.

“Viac ako len diár na nový rok. Pomáha sústrediť sa na moje ciele, motivuje a vyzerá elegantne na každom pracovnom stole.”

  • Rozmer A5, 178 strán,
  • Mesačný prehľad,
  • Týždeň na 2-stránke,
  • To-do listy,
  • Motivačné citáty,
  • Osobný plánovač,
  • Prehľad financií,
  • Cestovanie,
  • a iné.

TÝŽDEŇ


TÝŽDENNÉ ÚLOHY

Každý týždeň je rozvrhnutý na dvojstránke tak, aby poskytoval dostatok priestoru pre úlohy na celý týždeň s 3 prioritami, čo zaručene pomáha posunúť sa bližšie k svojim cieľom.

POZNÁMKY

Pri každom týždni je priestor na poznámky podľa vlastného uváženia. Potrebujete si zapísať nákupný zoznam, alebo na čo nezabudnúť?

SLOBODA V DIÁRI

Špeciálny priestor na štýl bullet journalu vám dáva voľnú ruku, či už využijete klasické riadky alebo si nakreslíte vlastné tabuľky, napr. pre plánovanie jedál, habit tracker, cvičebný plán, vyjadrenie vďačnosti či školské projekty? Pre kreatívnych aj miesto na kreslenie.

MESIAC


MOTIVAČNÝ CITÁT

Každý mesiac vás privíta stránkou s motivačným citátom, ktorú si môžete prípadne dozdobiť. Oddelenie mesiacov nám dáva svieži pocit nového začiatku.

MESAČNÝ PREHĽAD

Mesiac na jednej dvojstránke vám poskytne dokonalý nadhľad pre rozvrhnutie povinností na celý mesiac, alebo poslúži ako pekná zbierka spomienok?

MOJE PLÁNY

Ujasniť si svoje myšlienky pred každým mesiacom vám pomôže vytrhnúť sa z celoročného chaosu povinností. Zvlášť keď si rozdelíme osobný a pracovný život, čo nám pomáha žiť vyrovnanejšie.

ROK


ROČNÝ PREHĽAD

Diár ponúka hneď niekoľko ročných prehľadov, ktoré nám dávajú užitočný nadhľad ako využívame náš vzácny čas. Nesmie chýbať ani priestor pre ročné ciele alebo zoznam prečítaných kníh.

FINANCIE

K harmonickému životu patrí aj poriadok vo financiách. A na ten najlepšie poslúži, keď máte prehľad o svojich príjmoch a hlavne výdavkoch. Na jednej 2-stránke si môžete porovnať celý rok.

CESTOVANIE

Či už plánujete krátke výlety alebo veľké dobrodružstvo, diár vám dáva priestor na vaše cestovateľské sny, poznámky alebo spomienky.

+ ZHODNOTENIE ROKA

V ročnom prehľade máte možnosť sa na chvíľu zastaviť a zhodnotiť si rok, ktorý ste práve prežili. Vzácne momenty, úspechy, čo vás rok naučil a ktoré miesta ste videli. Môžete tak do novej etapy vykročiť s utriedenou mysľou a priestorom pre nové plány.


VYROBENÝ NA SLOVENSKU.

S láskou ❤

%d blogerom sa páči toto: