Plánovací diár 2020

Rada by som vám predstavila nový plánovací diár na rok 2020, ktorý bol navrhnutý ako sprievodca pre plánovanie a realizovanie vašich cieľov. Poskytne vám perfektný prehľad o tom, ako efektívne využívate svoj čas a dáva priestor pre plánovanie osobných, pracovných či finančných cieľov. Tento diár je priam stvorený na to, aby vám pomáhal priblížiť sa k životnej harmónii.

Stránky diára sú vyrobené z papiera vyššej gramáže, zviazané praktickou bielou špirálou a jeho jednoduchý elegantný dizajn obohatí každý pracovný stôl.

Systém plánovania je týždenný, takže pre každý týždeň je vyhradená jedna 2-stránka. Nájdete tu priestor pre denné záznamy a to-do listy, efektívny zoznam úloh na celý týždeň, určenie si priorít, priestor na poznámky a špeciálny priestor pre vyjadrenie vďačnosti.

Pred každým mesiacom vás čaká motivačný citát, mesačný prehľad, plánovanie v rôznych oblastiach, priestor na poznámky, habit tracker, nákupy a financie. Nakoniec aj zhrnutie každého mesiaca.

V úvode diára sú aj organizačné stránky pre celý rok: ročný prehľad, zoznam zážitkov, vízie pre rok 2020, projekt roka, plánovač osobných financií, zoznam prečítaných kníh, a samozrejme v závere aj zhrnutie celého roka.

Je na každom z nás ako využijeme svoj vzácny čas… ja vám prajem, aby ste využili maximum z toho, čo vám život ponúka, a aby ste prežili nádherný rok plný tých najkrajších zážitkov, pocitov a krokov k lepšiemu ja.

Ak sa vám diár zapáčil, môžte mi napísať email na daysandjoys@gmail.com alebo správu na Facebooku.

2 Replies to “Plánovací diár 2020”

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s

%d blogerom sa páči toto: