TÝŽDENNÝ PLÁNOVACÍ DIÁR 2021

Pre váš osobný a pracovný život.
V harmónii.

Diár bol starostlivo navrhnutý pre efektívne organizovanie vášho času a poskytuje DOSTATOK priestorU pre plánovanie. Je priam stvorený na to, aby vám pomohol priblížiť sa k životnej harmónii.

“Viac ako len diár na nový rok. Pomáha sústrediť sa na moje ciele, motivuje a vyzerá elegantne na každom pracovnom stole.”

  • Rozmer A5, 196 strán,
  • Mesačný prehľad,
  • Týždeň na 2-stránke,
  • To-do listy,
  • Motivačné citáty,
  • Osobný a rodinný plánovač,
  • Prehľad financií,
  • Cestovanie,
  • a iné.

TÝŽDEŇ


TÝŽDENNÉ ÚLOHY

Každý týždeň je rozvrhnutý na dvojstránke tak, aby poskytoval dostatok priestoru pre úlohy na celý týždeň s 3 prioritami, čo zaručene pomáha posunúť sa bližšie k svojim cieľom.

POZNÁMKY

Pri každom týždni je priestor na poznámky podľa vlastného uváženia. Potrebujete si zapísať nákupný zoznam, plánovanie jedál, cvičebný plán, či školské projekty? Je to na vás.

VĎAČNOSŤ

Špeciálny priestor pre vyjadrenie vďačnosti je účinný nástroj pre smerovanie mysle k pozitívnemu životu.

MESIAC


MOTIVAČNÝ CITÁT

Každý mesiac vás privíta motivačným citátom a priestorom na poznámky. Oddelenie mesiacov nám dáva svieži pocit nového začiatku.

RODINNÝ PLÁNOVAČ

Mesiace obsahujú aj plánovač na celý mesiac, ktorý môžete využiť pre každého člena rodiny. Stĺpčeky si ale môžte rozdeliť aj podľa vlastných preferencií, či už si chcete viesť “fitness denník”, stravu alebo čokoľvek.

MOJE PLÁNY

Ujasniť si svoje myšlienky pred každým mesiacom nám pomáha vytrhnúť sa z celoročného chaosu povinností. Zvlášť keď si rozdelíme osobný a pracovný život, čo nám pomáha žiť vyrovnanejšie.

ROK


ROČNÝ PREHĽAD

Diár ponúka hneď niekoľko ročných prehľadov, ktoré nám dávajú užitočný nadhľad ako využívame náš vzácny čas. Nesmie chýbať ani priestor pre ročné ciele alebo zoznam prečítaných kníh.

FINANCIE

K harmonickému životu patrí aj poriadok vo financiách. A na ten najlepšie poslúži, keď máte prehľad o svojich príjmoch a hlavne výdavkoch. Na jednej 2-stránke si môžete porovnať celý rok.

CESTOVANIE

Či už plánujete krátke výlety alebo veľké dobrodružstvo, diár vám dáva priestor na vaše cestovateľské sny, poznámky alebo spomienky. + mapka sveta a Európy.

+ ZHODNOTENIE ROKA

Na záver máte možnosť sa na chvíľu zastaviť a zhodnotiť si rok, ktorý ste práve prežili. Vzácne momenty, úspechy, čo vás rok naučil a ktoré miesta ste videli. Môžete tak do novej etapy vykročiť s utriedenou mysľou a priestorom pre nové plány.


Diár 2021
11
  • + poštovné 2,50 €

VYROBENÝ NA SLOVENSKU.

S láskou ❤